SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Ev dekorasyonu ve salon dekorasyonu nasıl olmalı

ev dekorasyonu

Ev dekorasyonu üzerine evlerinin bir bölümünü veya tamamını dekorasyona tabii tutmak isteyen kişiler öncelikle salon dekorasyonu nasıl olmalı ve salon dekorasyonu üzerine ne tür bir düzen kurulmalı sorularına cevaplar aramaktadırlar. Bu duruma dayalı olarak sizlere hazırladığımız konu içerisinde salon dekorasyonu işlemi ve salon dekorasyonu üzerine izlenilmesi gerekilen yolları aktarıp örnek görsellerle sonlandıracağız. Bilindiği üzere artık ev dekorasyonları daha çok batı kültürüne dayalı olarak görsellik arz etmektedir. Durum böyle olunca birçok mobilya markası veya diğer dekorasyon ürünleri üzerine üretimler sergileyen büyük markalar her sezon farklı renk ve model seçenekleri ile evlerini yenilemek isteyen kişilere birbirinden harika ürünler sergilemektedir. Bu konu üzerine özelliklede salon dekorasyonları oldukça rağbet gördüğünden ötürü bu alana dayalı ürün yelpazesi daha fazla olmaktadır.

 

 

EV DEKORASYONU NASIL OLMALIDIR?

Ev dekorasyonu işlemine başlamadan evvel, evvela salonunuzun ölçüsünü iyi bilmeniz gerekli. Aksi takdirde büyük bir salona sahipseniz ve eğer ürünleriniz salonuna göre küçük olarak uyum sağlıyor ise ya da tam tersini düşünürsek oldukça büyük bir hayal kırıklığı olacaktır. Bu nedenle özelliklede salon oturma grubu modelleri veya salon köşe takımları tercihlerinizi mutlak suretle salonunuzun ölçülerine göre satın alın. Salon mobilyaları dışında salon orta sehpa modelleri, salon perdeleri ve diğer salon aksesuarları üzerine tüm seçimlerinizi salonun ebatlarına göre satın alın. Ebat dışında renk uyumunu da dikkat etmelisiniz.


SALON DEKORASYONUNDA RENK UYUMU NASIL OLMALI?
Salon dekorasyonunda renk uyumu için öncelikle satın alacağınız mobilyalar ve diğer dekorasyon ürünlerinizi tek bir kombin renk üzerinden ve hatta olabildiğince aynı desenleri ya da yakın benzeri desenleri taşıyan ürünleri satın almanız daha mantıklı olacaktır. Böylelikle salonunuz tek bir uyum içerisinde umduğunuz gibi bir görünümü sizlere sunacaktır. Salonda dilediğiniz gibi bir ambiyans yakalayabilmeniz için bu her iki adıma mutlaka dikkat etmelisiniz. Bunlar dışında salonunun ışık hacmine göre de renk seçimi kuralını göz ardı etmemeniz gerekmektedir. Eğer karanlık bir salona ve aynı zaman’da küçük bir salona sahipseniz satın alacağınız mobilyalar, duvar ve zemin renkleri asla koyu renge çalmamalıdır. Bu konuda size daha iyi bir öneri sunmak adına birbirinden farklı en güzel salon dekorasyonları üzerine betimlenen 10 farklı örneği sizlere sunuyoruz.

26 Aralık 2016 TarihindeKalpce Tarafından yazıldı

0 Yorum 748 Okunma

BENZER YAZILAR

AYNI KATEGORİYE AİT YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

DMCA.com Protection Status