SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Aşk Biter mi Aşk Hakkında Bilinmeyenler

aşk ne zaman biter sorusu

İnsanlar arasında en özel duygulardan bir tanesi aşktır. Ve bu yüzden de kimse bunun bitmesini istemez. Eğer bir ilişkiye başlanıyor ise zaten kimse bunun biteceğini düşünerek değil olma ihtimallerini düşünerek hayata adımları atar. Tabi ki her zaman bu durum insanların istediği gibi de gitmeyebilir. Çünkü insanlar ben ne kadar ona aşığım ve ondan kopamam dese bile bir gün aşk bitebilir. Sizler de bilirsiniz ki bu noktalarda duygular gelip geçebilen şeylerdir ve bitme ihtimalleri de bir hayli yüksektir.

Aslında aşk ne zaman biter sorusu tam da belli değildir. Bir duygu seline kapılan insanların yaşadığı ve hissettikleri en özel şey olmasından dolayı bunun ne zaman bitecek ya da hayatları boyunca devam edecek olduğunu sadece ilişkide yer alan kişiler belirler. Böylesine özel olan duyguların da bitmesi için bir şeylerin olması gerekir. Aksi halde böylesine gerçekten de insanların hayatları üzerinde oldukça etkili olan duygunun durduk yere bitmesi imkansız ötesinde de olmaktadır.

AŞKIN BİTMESİNE NEDEN OLAN ETMENLER

Aşkın bitmesi üzerinde birçok farklı etmen olabilir. Bunların asıl kaynaklı olan nedenlerinin bilinmesi kişilerin bu psikolojilerden daha rahat kurtulması üzerinde oldukça etkili olmaktadır. İşte kişilerde aşkın bitmesine neden olan şeyler;

  • Eğer bir tarafın duyguları yavaş yavaş eriyor ise
  • Karşı taraf dünya hayatına kapılarak aşık olduğu kişiye eski ilgiyi göstermiyor ise
  • Aldatma ya da yalan gibi durumlar araya girebilir ve bunlar oldukça etkili olmaktadır.
  • İnsanlar bazen ellerinde olan şeyler ile yetinmeyebilir. Daha iyisini gördükleri an onları isteyip onlar ile yan yana olmak isteyişi her zaman onların yanlarındaki insanlardan soğumalarına neden olur. Eğer kişilerden biri artık böylesine özel olan duyguları karşısında olana değil de bir başkasına hissediyor ise o ortamda aşk adına bir şey kalmamış demektir.
  • Sadece başka birine aşık olunmasına da gerek yoktur. Değişen dünya üzerinde insanlar da değişebilir. Eğer kişiler karşısında aşık oldukları kişilerde sonradan daha farklı huylar görmeye başladılar ise bu aşkın bitmesine neden olacaktır.

Aşkın bitmesi için bunun gibi birçok neden de yerini almaktadır.

4 Haziran 2017 TarihindeKalpce Tarafından yazıldı

0 Yorum 583 Okunma

BENZER YAZILAR

AYNI KATEGORİYE AİT YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

DMCA.com Protection Status