SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Bir aşk acısı hikayesi adlı hikayeyi sizlerle paylaşıyoruz

bir aşk acısı

Bu konumuz dahilinde sizlere üyelerimiz arasında yer alan sevgili Sevim’in yaşamış olduğu bir aşk acısı olan “Gelmeyen Sevgili” adlı hikayesini paylaşıyoruz. Konu altında bu hikaye ile ilgili görüşlerinizi, düşüncelerinizi ve tüm eleştirilerinizi saygı çerçevesi içerisinde beyan edebilirsiniz. Merhabalar adım Sevim, yaşım 28 ve yaşımın vermiş olduğu olgunluğa rağmen bir aşk acısı hikayesi paylaşmaktan halen çekindiğim bir sancı içerisinde sizlerle paylaşıyorum. Tam tamına 6 yıl oldu ondan ayrılalı ve her defasında birleşme noktasını yakaladığımız halde bir türlü yeniden küllerimizden doğamadığım sevgilimi bekler dururum. Aramızda oluşan irili ufaklı tartışmalardan kaynaklı olarak büyük bir ayrılık yaşadık. İlişkimiz çerçevesinde her ikimizin de hataları elbette ki oldu, fakat bu kavram sadece kökünden bitirmeye yönelik değildi.

 

Bir aşk acısı çekiyorum

Kendisiyle ayrı olmamıza rağmen sürekli sosyal medya’dan takip ediyorum ve attığı her adımı an ve an izliyorum. Bu yüzden de hala bir aşk acısı çekiyorum.  Günlerden bir gün kendisiyle tekrar konuşma fırsatım oldu ve oda oldukça pişmandı. Barışma konularına girdik ve tekrardan ilişkimizi gözden geçirmek adına buluşmaya karar verdik. Hafta sonu için tüm planlarımı iptal ederek sadece onun için Cumartesi günümü sadece ve sadece ona bıraktım. Gün ve saat geldi, artık belirli mekana gidip kendisiyle görüşmem gerekiyordu. Tereddütte kaldım acaba gitmeli miyim diye? Ama gitmek zorundaydım, kalbim aklımı deviriyordu ve ona olan aşkım, özlemim ve hasretim aklıma çalım atarak yerimden kalkmamı ve mekana gitmemi sağladı. Saatlerce bekledim, fakat gelmedi. Kendisini arayınca sürekli meşgul çalıyordu, tam kalkmaya yakın bir daha aradım ve cevap vermedi. Anladım ki, hiçbir değerim yokmuş. Normalde kadınlar bekletir, fakat tam tamına 2,5 saat gelmesini bekledim ve gelmedi.

 
Eve gittim, sabahın ilk saatlerine kadar uyuyamadım sürekli ağladım. Anlam veremiyordum, yok yani niye gelmedi. Hepsi bir yana mekana gitmeden evvel o kadar kendimle mücadele ettim gitmeli miyim diye. Yazmadım ona, aramadım da. Aradan 1 sene geçti, şuan da durmadan beni arıyor ve bana ulaşmaya çalışıyor. Her ne kadar aşkından ölsem ve hasretler içerisinde kendimi parçalasam da o telefonu açmak gelmiyor içimden.

20 Ocak 2017 TarihindeKalpce Tarafından yazıldı

0 Yorum 652 Okunma

BENZER YAZILAR

AYNI KATEGORİYE AİT YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

DMCA.com Protection Status