SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Ev dekorasyonu işlemlerinde bilindik yapılan hatalar

ev dekorasyonu

Bireyler ev dekorasyonu üzerine birçok hatalar yapmaktadırlar, bizlerde buna hitaben sizler için hazırlamış olduğumuz ev dekorasyonunda yapılan hatalar nelerdir gibi maddeleri ele alarak bir konu oluşturduk. Ev veya ofis dekorasyonları son dönemlerde ülkemizde de büyük bir popülerlik kazanmış olup, birçok farklı dekorasyon trendi ile günümüz evlerine girmiş bulunmakta. Özelliklede kendin yap tarzı dekorasyon ürünlerini üreterek kendi tarzına göre düzenlenen ev dekorasyonu 2017 yılında da harika modellerle karşımıza çıkacak. Peki, ev dekorasyonunda yapılan hatalar nelerdir ve nelere dikkat edilmeli üzerine sizlere ne gibi bilgiler aktaracağız. Bunların tüm cevabı konumuzun devamında yer almakta.

 

EV DEKORASYONUNDA SIKLIKLA YAPILAN HATALAR

Ev dekorasyonu işlemlerinde genellikle ebat/ölçü üzerine hatalar en sık görülen hatalar olarak tanımlanmaktadır. Nedeni ise kişiler evlerini dekore ederken seçtikleri mobilyaların kullanacakları alanlara büyük veya küçük gelmesi buna hitaben hayal kırıklığı yaşanması üzerinedir. Bunun için öncelikle evinizin hangi alanında dekorasyon kullanacaksanız eğer, satın alacağınız tüm mobilya ve diğer ev dekorasyonu ürünleri kullanılacak evin alanına boyut/ölçü olarak uymalıdır. Bir diğer yapılan en sık hata ise renk uyumu üzerine olmakta. Evlerinde tam bir ambiyans içerisinde dekorasyon sağlamak isteyen kişiler özelliklede perde ve halı modelleri üzerine oldukça hatalar yapmaktadırlar. Bunun için mobilya, zemin ve duvar renklerinizle uyum sağlayacak bir perde modeli ve aynı zaman’da halı modeli seçmeniz daha mantıklı olacaktır. Özelliklede halı modelleri üzerine seçeceğiniz tercihlerinizi zemin rengine uyum sağlatın.

 
Hatalardan bir diğeri de odanın küçük veya büyük olması üzerine olmakta. Eğer küçük bir oda içerisinde dekorasyon işlemi yürütüyorsanız, mutlak suretle duvar renginizi buna göre seçmelisiniz. Aynı zaman’da bu mobilya ve diğer ürünler içinde geçerli olmakta. Eğer oda küçük ise, renk olarak koyu renklerden kaçınmalısınız. Buna ek olarak aydınlatmanız da oldukça iyi bir derecede olmalı ve buna takriben mobilya ürünlerinizi de açık renklerde tercih etmelisiniz. Büyük bir oda içerisinde dekorasyon işlemi yapacaksanız eğer, bunun için renk konusunda hiçbir sıkıntı çekmeniz söz konusu olmamaktadır. Dilediğiniz uyumlu renkleri bir araya getirerek büyük salon dekorasyonları veya diğer odalarınızda rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

2 Ocak 2017 TarihindeKalpce Tarafından yazıldı

0 Yorum 623 Okunma

BENZER YAZILAR

AYNI KATEGORİYE AİT YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

DMCA.com Protection Status