SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Global Sohbet kanalı için yetkili alımları başlamıştır

Sohet Odaları

Sohbet kanalı

Sohbet kanalı

Global Sohbet kanalı için yetkili alımları başlamıştır. Siz de global sohbet kanalı olan #sohbet kanalında görev yapmak isterseniz kanal founderimiz ile irtibata geçiniz. Sağlam ve kaliteli bir ekip içersinde yer almak istemezmisiniz? Ve tabiki sohbet etmeyi seviyor, ayrıca hizmet vermeyi ve yardım etmeyide seviyorsanız o halde kanal operatoru olmak tam size göre bir iş.

Sohbet kanalı

Kalpce Sohbet odaları ekibi son derece ciddi ve işini son derece ciddiye alan bir ekiptir. Bu yüzden kanal aop ve sop larımız bile bu işi ciddiye alan bir ekipten oluşmalıdır diye düşünüyoruz. Sunucu sunucu gezerek yetki dilenen insanlardan değil, tam aksine kalpce sohbet e gönül vermiş sohbet severlerden bir ekip kurmak istiyoruz. Bu konu bizim için çok önemlidir çünkü. Kalıcı ve faydalı bir ekip olması bizim için son derece önemlidir. Irc ortamları eski saygın halini yakalaması açısından da bu çok önemlidir. Bu yüzden bizler kanal aop ve sop larını seçerken bile seçici olacağız. Kalpce nin hedeflerinden biride eski disiplinli irc ortamını geri kazandırmaktır. Bir çok sohbet sunucusunda yetkiler havalarda uçuşmakta. Sırf 1-2 sohbet useri tutabilmek adına malesef adminlik veren sunucu sahipleride mevcut. Bir irc sever olarak bu durumu gerçekten üzücü buluyoruz.

Online süresi yüksek ve bir takım komut bilgileri olan

Tamda bu yüzden bizim beklentilerimiz oldukça yüksek. Online süresi yüksek ve bir takım komut bilgileri olan, ayrıca sohbet etmeyi seven arkadaşlara global sohbet kanalımızda yetki verilcektir. Aop ve sop alımlarımız başlamıştır. Kalpce irc sunucusu irc tadında kendini irc çizgisinden ayırmayan bir sohbet platformudur. Bunu bizimle beraber korumak isterseniz. Ve ciddi bir ekip içersinde sohbet keyfi yaşamak isterseniz. Sizlerinde başvurusunu bekliyoruz.  Op lar kanalın bel kemiğidir ve bu yüzden görevleri son derece ciddi olmalıdır. Ve tamda bu yüzden en iyileri bizimle çalışmalıdır. Biz kendimize güveniyoruz. Eğer sizlerde kendinize güveniyorsanız tamda yerindesiniz demektir. Eğlenceli ve seviyeli bir ortamda sohbet kadar keyifli birşey olamaz. Bu yüzden sizde ekibimize dahil olmak isterseniz kanal founderimiz ile görüşmeniz yeterlidir. En keyifli bir ortam sizlerin olması dileğimizle kalpce.net ekibi…

 

27 Kasım 2016 TarihindeKalpce Tarafından yazıldı

0 Yorum 889 Okunma

BENZER YAZILAR

AYNI KATEGORİYE AİT YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

DMCA.com Protection Status