SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Güzel aşk ve meşk sözleri sevgili için tutkulu sözler

Güzel aşk

Güzel aşk ve meşk sözleri sevgili için tutkulu sözler

Ne yöne baksam senin Güzel aşk kokunla  karşılaşır bu gözler ve her dem sensizlik yüreğimde belirir en kor köşede. Sensiz ve sessiz çığlıklarda boğuluyorum her gece sevdiğim.

 
Gecenin zifiri karanlığında kaybolmuş benliğim, sana çıkan yollarım hepsi pusuda şehit düşen umutlarıma gebe. Neredesin sevdiğim ya çık gel, ya da çık düşlerimden.

 
Hayat artık olabildiğince daha kısa ve daha çok sana yana yakılan düşlerle sancılanmakta umutlarım. Yüreğimde hasretine karşın yanan isyan ateşi en son hatlarına dayanmış özlemim, hasretim ve gurbetim sensin sevgili.

 

Bir sıla gurbeti yaşarım senden habersiz seni düşleyerek.

 

Amansız fırtınalar kopuyor içimde, biçare derdi gönlüme suretin. Ah güzel yar, ince sızı eyledin ruhumun derinliklerine.

 
Ne senden geriye kalandır bunca izzeti ikramın, ne benden sana kalandır ihaneti zerreye. Ben seni saçlarında dalgalanan bir kuşun ötüşünde sevdim sevgili. Seni sevmelerde boğuluyorum gel kurtar beni.

 
Sevgim, hasretim ve sana olan özlemlerim hep baki ve sadakat içerisinde devam edecek. Ne seni unutabilir bu gönül, nede senden bir başkasını sevebilir bu fani dünyada.

 
Dolaşabilsem tüm ülkeleri ve seni yazabilsem her bir şehrin duvarına. Yine de sana olan hasretim dinmez sonu gelmez bu yollarda, ancak sanadır sevdam ve ancak sanadır tüm düşlerim.

 
Belirsiz bir ince sızıyım bu aralar, ne yana sarsam yaralarımı oradan vurur beni efkarın ve sensizlik deryasında boğulurum gecenin ay ışığına çaldığı her bir gecede.

 
Dilim lal olur senin sustuğun her yerde, yeşile çalan gözlerin ömrümün sebebi ey yar. Susma dile zar olur çığlıklarım. Bir damla gözyaşı dökmeden içimle kan ağlıyorum senin sustuğun her zaman diliminde.

 
Olmasın ayrılıklar, olmasın sancılı gecelerin saatlerine çalan her bir dakika çınlaması. Ve sen hiç susma, haykır bana olan düşlerini. Susma, bak gözlerime ve delir gözbebeklerimin içerisinde.

 
Dilime vurulmuş kelepçeler sana olan sevgimi haykırmamı engellese de, gözümden okunan her bir damla yaş sana olan sevdamın ateşidir. Sözüm gönlüne yoldaştır sevgili, sustuğun her bir köşede sanadır tüm haykırışlarım ve gülüşlerim.

 
Bir sigara dalında yanıp kül olsam adına ve her bir damla gözyaşımda boğulsam sensizlikten. Acılarım dinmese de yalnızlığında, ne olur sakın beni bırakma..

22 Aralık 2016 TarihindeKalpce Tarafından yazıldı

0 Yorum 1.046 Okunma

BENZER YAZILAR

AYNI KATEGORİYE AİT YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

DMCA.com Protection Status