SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Güzellik sırları ve mankenlerin güzellik sırlarını açıklıyoruz

güzellik sırları

Her kadın güzel olmak ister ve birçoğu mankenlerin güzellik sırları üzerine birçok araştırmalar yaparak güzel bir cilde sahip olmak istemektedirler. Bu nedenle birçok cilt bakım sitesi ve cilt güzellik ve bakım dergileri satın alarak burada yer alan güzellik sırları kendilerinde uygulamaktadırlar. Bizlerde bu duruma dayalı olarak sizlere mankenlerin güzellik sırları maddeleri halinde hazırladık ve buna ek olarak mankenlerin kullandığı birkaç krem ve losyonların özelliklerini araştırıp derledik.

 

MANKENLERİN GÜZELLİK SIRLARI NELERDİR?

Bazı mankenlerin burunları uzundur ve bunu gizlemek yani küçük ve kısa bir burun görünüm kazanmak adına burun uç bölgelerine koyu renge sahip kapatıcı uygulaması yapmaktadırlar.
Koyu ve soluk tene sahip mankenler daha parlak ve ışıltılı bir cilde sahip olmak için ciltlerine sürekli bebek yağı kullanırlar.
Dudaklarına seksi bir görünüm kazandırmak isteyen mankenler her diş fırçalama seansından sonra fırçayı son olarak dudaklarını da bu fırça ile temizleyerek ölü derileri dudaklarından atmaktadırlar. Bu yöntem aynı zaman’da dudakların dolgun bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır.
Çekim öncesinde mankenler hiçbir zaman çikolata veya diğer yağlı yiyecek ve içeceklerden kullanmamaktadırlar. Genel olarak aşırı miktarda doğal kaynak suyu tüketimi yapmaktadırlar. Güzellik sırları korumak önemli ve zevklidir.

 

MANKENLERİN KULLANDIĞI GÜZELLİK KREMİ VE LOSYONLAR

Limon Suyu: Mankenler birçok çekimlerde veya özel davetlerde çantasından limon suyunu eksik etmezler. Limon birçok pahalı tonik ve benzeri kozmetik ürününden çok daha uygun ve daha iyi bir güzellik etkisi yaratmaktadır. İyi bir temizleyici faktörüne sahip olan Limon, aynı zaman’da cilde parlaklık etkisi vererek, gözeneklerinde sıkışlaşmasında etkin bir rol oynar.
Hemoroid Kremi: Hemoroid kremi genellikle mankenlerin sahne arasında kullandığı bir krem olmaktadır. Mankenler çekim sonrasında yüksek ışık altında oldukları için gözlerinde ve yanaklarında oluşan şişlikler başta olmak üzere çene ve çene altı çizgileri için Hemoroid kremlerini kullanmaktadırlar. Hemoroid kremi aynı zaman’da yüzde germe etkisi yaratan bir özelliğe sahip olmaktadır. Dakikalar içerisinde botoks etkisini gösteren bir özellik barındırır.
Biberiye Yağı: Eğer sinirli bir görünüme sahip yüz hatlarınız var ise biberiye yağı kullanabilirsiniz. Birçok mankenin kullanmış olduğu bu bitkisel yağı şakaklar ve yüz bölgesine uyguladığınız vakit sinirli görünümünüz tamamen ortadan kalmış oluyor.

17 Ocak 2017 TarihindeKalpce Tarafından yazıldı

0 Yorum 791 Okunma

BENZER YAZILAR

AYNI KATEGORİYE AİT YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

DMCA.com Protection Status