SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Kalpce sohbet odaları faliyetleri ve haberleri ile ilgili

Kalpce sohbet odaları faliyetleri ve sunucumuz hakkında son gelişmeleri sizlerle paylaşmak istiyoruz değerli arkadaşlar. Kaliteli çalışmalarımız ve adımlarımız ile ilgili önemli gelişmeleri her zaman web sitemizde bulabilirsiniz.

        Sohbet odaları kalpce de neler oluyo?

Sonunda sohbet odaları kalpce de taşlar yeniden yerine oturmaya başladı ancak budefa daha sağlam ve kararlı şekilde ilerleme kayıt ediyoruz. Bu da ekip olarak motivasyonumuzu daha çok artırıyor. Bizim her zamanki en büyük hedefimiz kalıcı olan ve kaliteli olan insanlar için kaliteli bir  sohbet sunucusu kurmak. Sohbet ve arkadaşlık ortamı oluşturmak, ve saygı çerçevesinde kaliteli bir irc sohbet sunucusu olmak yolunda, adımlarımız tüm hızıyla devam etmekte. Biz hiç bir zaman user, userdir mantığı ile hareket etmedik. Her zaman seçici olduk ve sadece kaliteli insanları aramızda barındırdık. Bu zaten bizim için ayrı bir gurur meselesidir.

 

                                                                              Kalpce yönetim ekibi kimdir?

Kalpce sohbet odaları yönetim ekibi, son derece deneyimli ve bu işlerin içinden gelmiş sağlam bir ekipdir. Ekibimiz irc ve web ekibinden oluşan tecrubeli bir ekiptir. Ve hepimizin ortak hedefleri aynı yönde olduğu için daha etkili bir ekip olarak çalışmalarımız devam ediyor. Ekibimiz uzun zamandır güzel ve kaliteli işlere imzalar atmış insanlardan oluşmakta.  Bu yüzden kendimizi kalpce sohbet platformu olarak çok şanslı hissediyoruz. Kaliteli işler çıkara bilmek bu yüzden bizim işimizdir ve ekibimiz ile birlikte bu yolda devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Kalpce sohbet odaları bu yolda kaliteli bir marka olmayı amaçlayarak yoluna tüm hızıyla devam etmektedir. Ircd ve web işlerinde son derece tecrubeli olan ekibimize başarılarının devamını diliyorum. Kalpce markası kurucusu olarak böyle bir ekip ile çalıştığım için kendimi ayrıca çok şanslı hissettiğimide söylemeden geçmek istemiyorum. Her konuda verimli olabilmek bizim için ayrı bir mutluluk konusudur. Çünkü sohbet kalite işidir ve bu yüzden piyasadaki bir çok sohbet sunucusundan bu konuda önde ilerliyoruz. Ve bu bize buyuk gurur veriyor. Bu yüzden Kalpce projesi tüm hızıyla devam ediyor ve devam edecektir. Biz köklü bir markayız, her ne kadar zaman zaman taklitcilerimiz de olsa hiç bir zaman başarıya ulaşamadan hazin olmuştur sonları. Kalpce yi takipte kalınız.

 

13 Kasım 2016 TarihindeKalpce Tarafından yazıldı

0 Yorum 846 Okunma

BENZER YAZILAR

AYNI KATEGORİYE AİT YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

DMCA.com Protection Status