SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Kolay kredi nasıl alınır bu konuda bilgi edinebilirsiniz

kolay kredi

Tüketiciler günümüzde çeşitli ihtiyaçları doğrultusunda kolay kredi ihtiyaç duysa da, sicilim bozuk kredi çekebilir miyim sorunu da bir o kadar fazla olmakta. Bunun nedeni ise tüketiciler zamanında bankalardan almış oldukları kredi veya kredi kartı hizmetlerine ilişkin aylık ödeme metotlarını ciddiye almayarak zamanında ödeme yapmama veya hiç ödeme yapmama başta olmak üzere, üst üste 3-4 ay boyunca asgari borç ödemeyi bile düzgün yapmama koşuluyla sonuçlanmaktadır. Bankalar bu kapsamda itibar düzenini kurarak özelliklede Kredi Kayıt Bürosu tarafından geliştirilen Findeks kolay kredi notu sistemi sayesinde tüketicilerin güvenilirlik derecesinin yer aldığı bilgi havuzunu kullanmaktadırlar. Bu havuz içerisinde ülkemizde yer alan birçok bankanın desteği bulunmaktadır. Bu bankalar kendilerinden hizmet almak isteyen kişilerin sicillerine buradan ulaşarak daha evvel aldıkları bankacılık hizmetlerine ne denli sadık olup, olmadıklarını buradan incelemektedirler.

 

SİCİLİM BOZUK KREDİ ÇEKEBİLİR MİYİM?

 

Bankacılık üzerine sicili bozuk kişiler bankalardan kolay kredi çekme imkanına sahip olamamaktadır. Özelliklede 3 ay üst üste geri ödeme yapmayan tüketiciler kara listeye tabi olarak hiçbir bankanın kendilerine kredi vermeme olasılığını doğurmaktadır. Bu nedenle kredi veya kredi kartı kullanımlarınıza ait aylık geri ödemelerinizi düzenli ve tam olarak yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde hiçbir banka bir daha ki sefere ne kredi ne de kredi kartı üzerine sizlere destek vermeyecektir. Bu kapsamda sicilim bozuk nasıl kredi çekebilirim sorusunu doğuran neticeler doğrultusunda tüketicilerin birçok yolu deneyerek aynı zaman’da araştırmalar yaparak kredi çekme şansını denemektedirler.

 

SİCİLİ BOZUK OLANLARA KREDİ VEREN BANKALAR VAR MI?

 

Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar günümüzde bilinen sadece Fibabank olmaktadır. Fibabank sicili bozuk olanlara kredi vermekte. Fakat faiz oranları diğer bankalara göre daha fazla olmakta. Bunun yanı sıra bir takım şartlar koyan Fibabank bu doğrultuda kredi çekmek isteyenlere kredi imkanı vermektedir. Diğer yollar arasında ise ipotek ile kredi çekme olasılığı var olmakta. Adınıza ev veya araç var ise çok kolayca kredi çekebilirsiniz. Ayrıca altın ve benzeri menkul kıymetleriniz var ise bunu bankaya kefalet olarak bırakabilir ve bıraktığınız değer kadar kredi çekebilirsiniz.

1 Ocak 2017 TarihindeKalpce Tarafından yazıldı

0 Yorum 579 Okunma

BENZER YAZILAR

AYNI KATEGORİYE AİT YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

DMCA.com Protection Status