SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Parlak Cilt İçin Neler Yapmalı?

Bay bayan fark etmeden herkes tarafından cilde bir hayli önem verilmektedir. Cilt konusu oldukça önemli olmaktan dolayı bireyler mat görünümlerden kurtulmak ister. Parlak cilt olarak gözükmesi için birçok farklı yöntem uygulanarak istenilen görüntünün elde edilmesi sağlanır.

CİLDİ PARLAK TUTMAK İÇİN YÖNTEMLER


Herkes tarafından cildi parlak tutmak için birçok farklı yöntem uygulanır. Bunların nasıl yapıldığına dikkat edilirse ona göre istenilen cilde de rahat bir şekilde ulaşılabilir.

  • Limonlu maske ön planda gelmektedir. Sizler de bilirsiniz ki limon içinde bulunan asit kişilerin yüzlerinde bulunan ölü derilerin yok olmasını sağlar. Bu sayede yüzlerde oluşan sivilcelerden siyah noktalara kadar her şey yok olur. İstediğiniz kadar parlak olan bir cilde sahip olabilirsiniz.
  • Böylesine özel olan bir şey için maden suyu da bulunmaktadır. Maden suyunun içinde yer alan mineraller insanların yüzlerinde oluşan ölü derilerin yok olmasını sağlar. Bu sayede hem parlak bir görünüm elde edilirken hem de istenildiği gibi pürüzsüz olması sağlanır.
  • Salatalık ve süt kürü ile istediğiniz şekilde gergin olan parlak cildin sahibi olacaksınız. Kürü haftada iki kere uygulamanız dahilinde uzun bir süre sizlerin cildinizde mat bir görünüm olmasına olanak olmayacaktır.
  • Leke açıcı yoğurt kürü ile yüzünüzde bir damla bile leke göremeyeceksiniz. Yüzlerinizde bulunan parlaklık sizlerin muhteşem ötesi bir görünüme sahip olmanızı sağlar.
  • Yoğurt suyu maskesi ile gözlerinizin altında olan morluklardan kurtulacaksınız. Gözlerinizin altında bulunan mor halkalar gittikten sonra gerçekten parlak cilt konusunda istediğinizi elde edeceksiniz.
  • Elma ve kayısı kürü ile botoks etkisi yaratacaksınız. Elma zaten başlı başına botoks etkisi yaratan ürün olmasından dolayı taze bir görünümün sahibi olacaksınız. Yüzünüzü temizledikten sonra uygulayıp yirmi dakika bekletmeniz ile istediğiniz sonuca ulaşmış olacaksınız.
  • Türk kahvesi ve bal karışımı sizlerin cildinizin oldukça gergin olmasını sağlar. Karışımı haftada bir kere uygulamanız cildin gergin olmasını sağlarken, parlak olmasına da etki eder.

Sizler de bu yöntemleri uygulayarak istediğiniz parlak görünümü de elde etmiş olacaksınız.

12 Mart 2017 TarihindeKalpce Tarafından yazıldı

0 Yorum 683 Okunma

BENZER YAZILAR

AYNI KATEGORİYE AİT YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

DMCA.com Protection Status