SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Ruh eşi nasıl bulunur ve bulduğunuzu nasıl anlarsınız

ruh eşi

İnsanlar hayatlarını paylaşacak olan partnerleri üzerine hayaller kurar ve bu doğrultuda “acaba doğru” kişimi sorusunu sorar, bu konuyu sizler için araştırdık ve ruh eşi bulduğunuzu nasıl anlarsınız veya ne gibi bir hisse kapılırsınız üzerine bilgiler hazırladık. Bu yazıyı okuyan birçok kişi mutlaka hayatında “Evet doğru, bende bir vakitler demiştim” dediğinizi duyar gibiyiz. Maalesef ki bu durumu geçirmiş ve hayal kırıklığına da uğramış olan birçok kişi halen hayal kırıklığının sancılarını yaşamaya devam ediyor. Bunun nedeni ise hayatımız felsefesinde birçok şey değişebiliyor, buna ek olarak insanların kararları ve zevkleri de değişkenlik gösterebiliyor. Peki ruh eşi  olduğunu nasıl anlarsınız? Gelin hep birlikte özetle anlayalım.

 

 

KENDİNİZ GİBİ OLURSUNUZ, BİRŞEY SAKLAMAYA GEREK KALMIYOR

 
Kusursuz bir aşk yaşama çerçevesinde olduğunuzda nitekim kusurlarınız veya çeşitli yanlış olan huylarınızı partnerinizden saklamak zorunda kalıyorsunuz. Bu durum her ne kadar ilk etapta ufak bir sorun hali olarak görünse de ilerleyen zamanlarda sizi bambaşka yapan ve değişmenizi sağlayan bir faktör olarak karşınıza çıkacak. Bunun için ruh eşinizi bulduğunuz vakit mutlaka onunla her şeyi paylaşın tüm huylarınızı, kusurlarınızı kısacası benliğinizi tamamen ona yansıtın. Şüphesiz unutmayın ki o sizi doğal halinizle seviyor ve eğer bunları halen severek size o sevgi dolu gözlerle bakmaya devam ediyorsa ruh eşinizin yanınızda olduğunu sakın unutmayın.

 
KENDİNİZİ GÜVENDE HİSSEDECEKSİNİZ
Bir insana aşık olmak sadece hayal kırıklıkları üzerine değil, her açıdan oldukça tehlikeli bir viraj olmakta. Bu nedenle çoğu karar ve düşüncelerimizi aklımız ile değil kalbimiz hususunda ele alır öyle dokuruz. Aslında bu durum ileri zamanlarda ne denli bir kalp kırıklığı yaşayacağımızın temelidir. İşte tamda burada her aşka yönelmekle korku içinde yaklaşırsınız ve sonu gelmeyen bir korku heyecanı ile sever, sevilirsiniz. Aşk insana güven verir ve o kişi size hem güven hem de büyük bir aşkla sadakat içerisindeyse tüm sorunlarınız ortadan kaybolur ve kalbiniz her şeyin yolunda gittiğini, kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. Birlikte kendinizi aynı düşüncelerde bulacak, aynı yolun üzerinden gideceğinizi görürsünüz.

4 Şubat 2017 TarihindeKalpce Tarafından yazıldı

0 Yorum 974 Okunma

BENZER YAZILAR

AYNI KATEGORİYE AİT YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

DMCA.com Protection Status