SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Sağlıklı Yaşam stili bir çok hastalıktan korur sizi ve sevdiklerinizi

Sağlıklı Yaşam stili bir çok hastalıktan korur

Sağlıklı Yaşam stili bir çok hastalıktan korur. Yaşam stilinize dikkat ederek bir çok hastalıktan korunabilirsiniz. Günlük yaşantınızda ufak ama etkileyici değişikler yapmanız mümkündür, bu durum zamanla daha sağlıklı olmanızı sağlayacaktır. Küçük değişiklikler bile zaman içerisinde size pozitif olarak döncektir bundan emin olabilirsiniz.

 

Sağlıklı Yaşam stili düşünmek yetmez

Sağlıklı yaşam stili  her zaman aklınızın bir kenarında fakat bir türlü dilediğiniz gibi yapamıyorsunuz. Ve bir türlü sağlıklı yaşamaya başlayamıyorsunuz. Evet, başlamak sadece ama sadece sizin kendi elinizde. Pozitif bir etki yakalamak istiyorsanız alışkanlıklarınızı değiştirmeniz lazım. Alışkanlıklar kötüde olsa uzun zaman bu stil de yaşadığınız için devam etmek size daha cazip geliyodur. Ancak kötü alışkanlıklardan vaz geçmek zaman isteyen bir durumdur. Ve bu durumu pozitif bir hale zamanla birlikte getirmeniz mümkündür. Bir alışkanlık değiştirmek için yerine başka birşey koyarak devam edebilirsiniz. Ve yerine koyduğunuz alışkanlık sağlıklı yaşam için olursa sizin için süper olur. En temel ihtiyaçlarımızdan olan üç önemli şey vardır. Gıda, hareket, ve uyku kabiliyetinizi dengeledikten sonra zaten sağlıklı yaşam alanında baya bir yol kat etmişsiniz demektir. Her insan farklı pencerelerden bakar, ve tabiki sağlık konusuda her insan için değişik olabilir. Kimi insan güzel ve düzenli bir uyku uyudukları zaman zihinde olurlar ve sağlıklı hissederler kendilerini. Başkaları için spor olmazsa olmazdır. Ve daha bir çok şey vardır sağlıklı olmanızı sağlayan.

Sağlıklı yaşam stili herzaman aklınızda olmalı

Kötü bir alışkanlığı değiştirebilmem için öncelikle kendinizle kendi kendinize bir anlaşma yapmalısınız. Bunu yaparkende şu soruları kendinize defalarca sorabilirsiniz. Değiştirmek istediğim kötü alışkanlığım nedir? Bu alışkanlığı değiştirerek neyi amaçlıyorsunuz? Ve tabiki ne zaman başlamaya karar verdiğiniz önemli bir sorudur kendi kendinize sorabileceğiniz. Sağlığınız hakkında ciddi ve gerekli değişiklikler yapmak istiyorsanız acele etmeden sağlam adımlarla yapmanız gerekir.  Bir çok hastalık kötü alışkanlıklarınızdan kaynaklana bilir. En güzel şekilde yanlızca sağlığlı yaşamayı düşünüyorsanız biran önce kendiniz için birşeyler yapmaya başlayınız. Daha sağlıklı ve daha güzel yaşamak için kendiniz birşeyler yapmaya başlayabilirsiniz.

17 Aralık 2016 TarihindeKalpce Tarafından yazıldı

0 Yorum 618 Okunma

BENZER YAZILAR

AYNI KATEGORİYE AİT YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

DMCA.com Protection Status