SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Sohbet odaları arkadaşlıkları nasıl olmalı

 

Sohbet odaları arkadaşlıkları nasıl olmalı. Sanaldan gerçeğe arkadaşlık ve samimi dostluklar yaşamak güzel bir duygudur. Şahsen site editöru olarak böyle bir durum başıma hiç gelmedi ancak sanaldan gerçeğe dönuşen bir çok dostluklara şahit oldum. Bir çok insan yanlızlığını gidermek adına yeni arkadaşlıklar edinmek adına sohbet odalarını tercih ederler. 

                                            Kimler geldi kimler geçti

Sohbet odaları kalpce kurulduğu günden bu yana tek amacı insanlara seviyeli ve sevecen bir ortamda sohbet imkani sunmaktır. Kaliteli bir ortamda sohbet etmek sanal sohbet severlerin en büyük hakkıdır. Biz bu mantık ile yol alırken kalpce üzerinden sohbet ederek yeni arkadaşlıklar edinen sanal sohbet severlerin haddi hesabı yok. Bir çok insan gerek web den gerek irc girişlerini kullanarak suncumuz üzerinden sohbet ettiler. Bir çoğu yanlız olan insanlardı, bir çoğuda öylesine vakit geçirmek ve gercek dünyanın stresinden bıkmış olan insanlardı. Nickleri tabiki aklınızda tutamazsınız eğer aradan yıllar geçtiyse. Ve tabiki bazen isimlerde aklınızda kalmaz. Ancak bazi olaylar ve güzellikler aklınızda kalır.  Bir zamanlar kısıtlı olan internet artık her evde var ve 7 den 70 e artık herkez internetin nimetlerinden faydalanıyor. Bu yüzden artık kriterlerinize uygun arkadaş bulma imkani dahada yüksek haldedir. Bu durum Kalpce de böyledir başka sosyal ağlarda olduğu gibi. Samimi ve gerçek dostluklar edinmeniz için bizde yıllar önce Kalpce yi kurmuştuk. insanların güvenilir bir şekilde sohbet yaparak yeni dostluklar edinmesi bizim en büyük hedefimiz olmuştur herzaman. Peki neden sanal ?

 

                                                                                           Sanal dan gerçeğe arkadaş bulmak

Sanal dan gerçeğe iyi bir arkadaş bulmak biraz da kader işidir ve şans meselesidir. Eğer şansınız varsa iyi ve dürüst bir arkadaş bulabilirsiniz. Biz elimizden geldiğince Kalpce bünyesinde herzaman dürüst insanlara yer verdik, ve boş konuşan insanlara yol verdik. Ancak gerisini tesbit etmek siz Kalpce kullanıcılarına bıraktık. Bir insanı analiz etmek ve gerçekten tanımak kalıcı bir aşk yada arkadaşlık için çok önemlidir. Ve buda bazen zaman isteyen bir meseledir. Büyüklerimiz bile acele işe şeytan karışır derler.  Kalıcı bir arkadaşlık yada sanaldan gerçeğe dönüşen bir aşk tanıma aşaması birbirine çok benzer. ilk önce karşınızdaki kişiyi analiz edersiniz. Tanımaya çalışırsınız. Sosyal medya hesaplarını incelersiniz arkadaşlık ettiği kişileri mercek altına alırsınız. Hal ve tavırlarına bakarsınız, kimlerle hangi şekilde muhattap oluyo felan şeklinde. Bu genellikle ilk devredir. Kimi insanlar çabuk güvenmeyi tercih ederler, kimi insanlarda daha temkinli olurlar. ikinci devre ise gerçek hayatda buluşma devresidir. Genelikle ya siz onun bulunduğu şehire gidersiniz yada o sizin bulunduğunuz yere gelir. Ve birinci devrede güvendiğiniz insanı gerçek hayata da tanımaya başlarsınız. Ve bu saatden sonra artık ya tamamdır yada devamdır.

 

 

28 Ekim 2016 TarihindeKalpce Tarafından yazıldı

0 Yorum 839 Okunma

BENZER YAZILAR

AYNI KATEGORİYE AİT YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

DMCA.com Protection Status