SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Sohbet Etmek Adına

Sohbet etmek adına

                                                          Sohbet etmek adına

Sohbet etmek dünyadaki tüm insanların temel ihtiyaçlarındandır. Dilsiz de olsanız sağır da olsanız sohbet etmenin yani iletişim bir yolunu bulursunuz ve o ihtiyacınızı karşılarsınız.

İnsan doğası gereği paylaşma hissindedir. Kimi zaman acısını kimi zaman mutluluğunu kimi zaman hüznünü kimi zaman kazancını, kaybını kimi zamansa ekmeğini..
Aksi halde yalnız kalır insan hemde dibine kadar. Ve hiç kimse o kadar çok yalnızlığı ne hakeder ne de o yalnızlık ile başedebilir.
O yüzdendir ki insanlar kendilerine paylaşım için yeni alanlar bulma çabasına girmiş, kendilerine yeni sohbet alanları oluşturmuş ve iletişim ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır.
Günlük hayatımızda iş, okul veya günlük işlerin yoğunluğundan dolayı çevremiz ile çok fazla vakit geçiremeyiz. Ve günümüz şartları teknolojiye çokca yatkın olduğundan dolayı bir çoğumuz gerek gün sonu gerek gün içinde vaktimizi bilgisayar başında geçiriyoruz. Sohbet etmek günün yorgunluğunu atmak gerek can sıkıntısını gidermek gerek kendimizi deşarj etmek için chat sitelerinde buluşuyoruz. Elbette yanyana oturup karşılıklı birer kahve içmek gibi değil ama karşılıklı yazışmakta konuşmakta sizin hislerinizi etkilemez.
Sonuç itibari ile yazan da sizsiniz konuşan da… Yeni insanlar başka yaşanmışlıklar, hayatlar ile tanışmak, öğrenmek herkese iyi gelir.

                                                        Sohbet ederken hissedin

Anlatan da dinleyen de kendisini iyi hisseder. Çünkü ortada bir paylaşım vardır ve acılar nasıl ki paylaştıkca azalıyor ise güzelliklerde aynı şekilde paylaştıkca artar. Aynı zamanda kalıcı ve dürüst arkadaşlıklar bulmak önemlidir. Kalıcı ve unutulmaz dostluklar adına bu kocaman sanal dünya da sizlerde birşeyler paylaşmak adına kalıcı dostluklar bulmanız gereklidir. insan herşeyi herzaman her yerde öğrenir ve yaşar. Bu yüzden kaliteli ve seviyeli insanlarla tanışmak herkezin en hakkıdır. Öğrenmek ve öğretmek iyi ve kötüyü paylaşmak için sizlerde sohbet ederek yeni deneyimler edinebilirsiniz. Kendiniz için en doğru insanlarla karşılaşmanız adına keyifli sohbet etmek için daha fazla beklemeyiniz. Hissetiklerinizi hissetiriniz ve kendiniz için doğru olanı tercih ediniz.

Sizlerde hayatınızda ki olumsuzlukları veya güzellikleri paylaşmak, kendinize yeni bir dünya kurmak, yeni insanlar ile tanışmak ve hayata farklı gözlerden bakmak isterseniz aramıza katılmanızı bekleriz.

10 Kasım 2016 TarihindeKalpce Tarafından yazıldı

0 Yorum 770 Okunma

BENZER YAZILAR

AYNI KATEGORİYE AİT YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

DMCA.com Protection Status