SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Sohbet kanalı DJ ve Radyo sorumlusu ArieTTa Hoşgeldin

Sohbet kanalı DJ ve Radyo sorumlusu ArieTTa aramıza hoşgeldin.

Kalpce ve Radyoelit bünyesinde ortak sohbet kanalı ve aynı zamanda online radyo servisi hizmeti veren kalpce ekibi deneyimli ve kaliteli bir insan ile çalışma fırsatı bulmuştur. Türkiye’nin kaliteli ve en köklü Sohbet mekanı olan kalpce yine siz sohbet arkadaşları için en iyisini yapmaya devam ediyor.

sohbet-kanali

 

                                            Sohbet kanalı farkı burada

Sohbet ederken yep yeni arkadaşlıklar kurarken neden sizlerde arkadaşlarınız için radyomuzda en güzel ve en özel şarkılar armağan etmeyesiniz ki? Her biri kendi tarzında özel olacak olan DJ ekibini sevgili ArieTTa sizler için kuracaktır. En kaliteli ve en eğlenceli dj leri dinlerken sohbet kanalı olan kalpce de sohbet ve müzik keyfi yaşayacaksınız. Radyoelit ve Kalpce ortak projesi olan radyomuz siz sohbet severler için kurulmuştur. Kalitenin tek adresi olan Kalpce yine siz sohbet kullanıcıları için en iyisini yapmaya devam ediyor. Güzel ve arkadaş canlısı bir ortamda bulunmak ve yep yeni dostluklar edinmek sizlerin kendi elinde.

                                            Online Radyo ve Sohbet 

Bizler kalpce ekibi olarak her türlü çalışmalarımızı devam ettireceğiz çünkü tek amacımız sizlerin kaliteli bir ortamda sohbet edebilmenizdir. Zaten radyo ve müzik ile ilgili olan tecrübelerini ArieTTa bizlerle her zaman paylaşacaktır. Aslında müzik öğretmeni olan Radyo sorumlumuz bu iş için en ideal kişidir. Ekip olarak kendisini kısa bir süre olmasına rağmen bizler Kaliteli ve yeni dostluklar için kalpce sohbet kanalında kalınız.çok sevdik. ArieTTa en güzel şekilde koordine ederek ve disiplinli bir şekilde radyo yayınlarımızın akışını sağlayacaktır. Ve yine kendisi gibi kaliteli bir DJ ekibi kurcaktır bundan hiç şüpheniz olmasın. Siz kalpce sohbet kanalı sakinlerine keyifli sohbet ederken müzik dinleme imkanı suna bilmek çok güzel bir görevdir. Kim bilir belki gelecekteki DJ lerimiz sizlerin arasından seçilecektir. Bu bizim için büyük bir gurur olur sadece. Sohbet kanallarının olmazsa olmazı olan online Radyo farkını Kalpce de yaşayacaksınız. Sohbet ederken hatta oyun kanalında oyun oynarken istek yaptığınız şarkılar eşliğinde keyifli zaman geçireceksiniz, bundan hiç şüpheniz olmasın.  Kaliteli ve yeni dostluklar için kalpce sohbet kanalında kalınız.

18 Kasım 2016 TarihindeKalpce Tarafından yazıldı

2 Yorum 914 Okunma

BENZER YAZILAR

AYNI KATEGORİYE AİT YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

  • 18 Kasım 2016 / 23:26
    ArieTTa

    Hoşbuldum. Çok teşekkür ederim. İyi ki gelmişim her biriniz ayrı ayrı çok güzelsiniz. Çok sıcak ve dostça karşıladınız beni. Burda olduğuma çok memnunum iyi ki varsınız iyi ki burdayım.
    Dostluk ,kaliteli sohbet ve kaliteli müzik dinlemek isteyen herkesi aramızda görmek isteriz…

  • 19 Kasım 2016 / 08:37

    Bu arietta denen arkadasi merak etmedim degi hani peki keman veya piyano caliyormusunuz yayinda ?

DMCA.com Protection Status