SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Sohbet odaları sitesi kalpce de bir tanışma hikayesi

sohbet odaları

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz bu konumuzda sizlere sohbet odaları içerisinde bulunan kanallarımızdaki muhabbetlerde Hakan ve Ebru adlı kullanıcılarımızın tanışma hikayesine yer verdik. Bu muhteşem tanışma faslını dilerseniz Hakan ve Ebru’nun yazımlarıyla sizlerle paylaşalım. Sitemiz içerisinde yer alan sohbet bölümüne gün içerisinde her odaya yüzlerce konuğumuz gelmekte ve bu konuklarımızın her biri farklı kültürlerden farklı dinlere sahip bireylerden oluşmaktadır. Her birinin farklı bir düşüncesi, farklı bir kültürü ve farklı bir inanışı var. Her kökenden ve her mezhepten gelen insanların tek bir çatı altında seviyeli ve saygılı bir şekilde muhabbet etmesi muhteşem bir sohbet odaları ortamını oluşturmaktadır. Bu sohbetten doğan bir aşk hikayesini Hakan ve Ebru’nun ağzından kısaca dinleyelim isterseniz.

 

 

HAKAN’IN KALEMİNDEN

Merhabalar ben Hakan, 28 yaşındayım. Reel hayatta pek aktif olmayan içine kapanık ve oldukça utangaç bir insandım. Topluluk içerisinde olmayı bırakın, birebir insani muhabbetler içerisinde bile aktif olmayan ve sürekli utanan bir insandım. Bu oluşumların tamamını sitenize girerek kırdım ve artık yüzlerce insanla aynı anda muhabbet kanallarına girerek sıkı fıkı dostluklar kurdum. Dostluk dışında bir de sizin sayenizde kanalda tanıştığım aşkım Ebru ile tanıştım. Bir senelik muhabbetimizin sonunda dışarıda bir kafede buluşarak kendisine açıldım ve bir hafta düşündükten sonra Rabbim dualarımı kabul etti ki Ebru’nun cevabı bana olumlu oldu. Şuanda mutluyuz ve ileriye dönük düşüncelerimizi daha da net bir hale getirerek evlilik yolunda ilerlemeyi düşünüyoruz.

 

EBRU’NUN KALEMİNDEN

Merhabalar adım Ebru sitenize takılan sitenin en geç kullanıcılarından biriyim. Siteye ilk girdiğimde yaşım 21’di şuanda 22 yaşına bastım ve halen kalpce sitesine  düzenli olarak giren kullanıcılardan biriyim. Sohbet odaları ile  tanışmam bir arkadaşın tavsiyesi ile oldu. Daha önce birçok sohbet sitesinde bulunan sohbet kanalları içerisinde bulunmuş ve oldukça rahatsız verici davranışların bulunduğu ortamlarda yer almıştım. Sürekli site değiştirmek ve yeni arkadaşlıklar kurmak çok zor oldu. Sizin sitenizde sadeliği, hoşgörülüğü ve her şeyden öncesi olan Hakan’ımı tanıdım. Hakan ile tanıştık ve şuanda bir birlikteliğimiz var. Oldukça mutlu ve aynı fikirler üzerinde ortak kararlarımızın olduğu bir kişiliğe sahip kendisi. Size ne kadar teşekkür etsem azdır, Kalpce.NET sitesi her zaman favorim ve asla başka sohbet kanallarında yer almam.

17 Ocak 2017 TarihindeKalpce Tarafından yazıldı

0 Yorum 765 Okunma

BENZER YAZILAR

AYNI KATEGORİYE AİT YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

DMCA.com Protection Status