SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Uzaktan İlişki Yürütme Yolları

Bir ilişkiyi normal şartlarda da yürütmek basit bir şey değildir. Hele ki uzaktan ilişki yürütme yolları daha zordur. Tabi ki sevgiye ve aşka hiçbir zaman mesafeler engel olamaz. Ama bazı durumlarda engel olmasa da tarafları zorlayabilir. İşte bu yüzden uzaktan ilişki yürütmek isteyenler daha fazla çaba sarf etmek zorundadırlar.

Öncelikle, partnerinizin günlük rutinlerini bilmelisiniz. O gün neler yapacağını ya da ne yaptığını onu belli aralıklarla arayarak öğrenebilirsiniz. Bu nedenle ikiniz de gün içerisinde yaptığınız şeyleri birbirinize anlatmaktan keyif alırsınız ve yalnız hissetmekten kurtulursunuz. Tabi ki bu arama olayını abartmamak gerekiyor. Çiftler birbirlerini ne kadar çok ararlarsa özlem de o kadar artacak ve bu iki taraf için de oldukça zor bir hal alacaktır.

Nostalji Yapın Ve Onu Önemsediğinizi Belli Edin

İlişkinizle alakalı geçmişte yaşadığınız güzel anıları onunla beraber hatırlamak, size paylaştığınız onca güzel zamanı tekrar hatırlatacaktır. Bu nedenle birbirinize daha çok bağlanmanızı ve bu güzel anların ne kadar özel olduğunu anlamanızı sağlayacaktır. Ayrıca bu durumda partneriniz de, onunla geçirmiş olduğunuz vakitleri ne kadar sevdiğinizi anlayarak mutlu olacaktır.

Uzaktan veya yakından bir ilişkiyi yürütmek için mutlaka karşınızdaki insanı ne kadar önemsediğinizi belli etmek zorundasınız. Bunu devamlı ne yaptığını ve nasıl olduğunu sorarak yapabilirsiniz. İlginiz çok fazla aşırıya gitmediği sürece partneriniz tarafından da çok sevilecektir. Önemsenmek ve sevdiği insan tarafından düşünülmek herkese mutluluk verir.

Beraber Planlar Yapın

Her ne kadar partnerinizle uzak da olsanız, ayın belirli günlerinde beraber planlar yaparak görüşebilirsiniz. Ya da partnerinizin yanına gitme imkanınız varsa ona sürpriz de yapabilirsiniz. Uzak mesafe ilişkilerinde kişiler birbirlerini uzun süre göremedikleri için bir sonraki görüşmelerinde çok fazla yakınlaşırlar. Her ne kadar yeniden yaşanacak ayrılıklar olsa da her imkanınızda partnerinizle görüşmeye çalışın.

İlişki yürütmek tabi ki kolay bir şey değildir. Eğer sene içerisinde bile görüşecek zamanı çok az buluyorsanız, yaz için beraber tatil yapabileceğiniz bir plan ayarlayabilirsiniz. Böylelikle uzun bir ara boyunca beraber eğlenceli vakit geçirmiş olursunuz ve yüz yüze paylaşamadığınız şeyleri de paylaşma fırsatı bulursunuz.

16 Mart 2017 TarihindeKalpce Tarafından yazıldı

0 Yorum 546 Okunma

BENZER YAZILAR

AYNI KATEGORİYE AİT YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

DMCA.com Protection Status