SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

WiFi’nin bebekler üzerindeki etkisi adlı konumuzu paylaşıyoruz

WiFi’nin bebekler üzerindeki etkisi

Günümüz koşullarında iyi olarak görünse de kötüye yorumlanabilen bir hastalık haline gelen WiFi’nin bebekler üzerindeki etkisi adlı konumuzu sizler için hazırladık. İnsanoğlunun yaşam kalitesini güçlendirmek ve kolaylaştırmak adına birçok çeşitli etkenler hayatımızda var olmakta. Bunlardan biri de teknoloji üzerine oluşan gelişmelerdir. Teknoloji her ne kadar insana faydalı araçlar ortaya çıkarsa da oldukça ciddi hastalıkları da beraberinde getirmekte. Bu kapsamda özelliklede kalp kriz, kanser, obezite, diyabet ve daha birçok farklı yaygın olan hastalık türü son 10-15 yıl içerisinde daha etkin bir rol oynadığı oldukça net bir şekilde görünebilmektedir. İşte WiFi’nin bebekler üzerindeki etkisi tamda bu kapsamda uzmanların uyardığı hastalıkları tetikleyen elektromanyetik radyasyonu içeren faktörlerden oluştuğu üzerine olmaktadır.

 

 

BAĞ AĞRISI VE GÖZ YANMALARI

 

Sanayi devrimi sonrasında insanlarda modern yaşam daha da etkin olarak kendini teknoloji çağına kadar bir çılgınlık gibi göstermeye devam ediyor. Elektromanyetik alanlarda yaşamların devam etmesi birçok farklı hastalık ve ufak tefek rahatsızlıkları da meydana getiriyor. Özelliklede son dönemlerde ortaya çıkan “akıllı ev” projeleri aslında her yere baz istasyonunun kurulmuş diğer adıdır. Bu kapsamda yer alan teknolojiler genel olarak elektromanyetik dalgalar içerdiğinden ötürü insanlarda baş ağrıları, göz yanmaları, yorgunluk, baş dönmesi, halsizlik, kusma, gece uykusuzluğu ve daha birçok rahatsızlığı meydana getiren faktörler arasında yer almaktadır.

 

 
WiFi BEBEKLERDE KANSER RİSKİNİ YÜKSELTİYOR

 
Eğer evinizde WiFi var ve aynı zaman’da bebek bulunuyorsa oldukça ciddi bir tehlike ile karşı karşıyasınız demektir. WiFİ alıcısının yanı sıra kablosuz bebek alarmları da oldukça tehlikeli olmakta. Ev içerisinde bulunan radyasyon dalgaları yayan bu tehlikeler bebeğinizin kanser olma riskini tetikleyen güçlü materyaller olmakta. Bebeklerin kafatasları oldukça ince ve dirençsiz bir yapıda olmaktadır. Bunun üzerine bu elektromanyetik dalgalar da bebeğinizin direkt olarak beynine nüfuz ettiği için zararlı bir etkenden çok daha fazlasını göstermektedir. Bu tür durumlar bebeklerde kanser riski faktörünü canlı tutarken, aynı zaman’da bir takım davranışsal problemlerinde çıkmasında etkin bir rol oynamaktadır. Cep telefonu, tablet, laptop, masaüstü bilgisayarlar ve aklınıza gelecek her türlü teknolojik aletler bebeğinizin kanser olma riskini yüksek tutmaktadır.

4 Şubat 2017 TarihindeKalpce Tarafından yazıldı

0 Yorum 756 Okunma

BENZER YAZILAR

AYNI KATEGORİYE AİT YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

DMCA.com Protection Status