SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

WordPressin Bilinmeyen Yönleri

wordpress tema

WordPress 2001 yılında oluşturulan ve sürekli geliştirilmeye devam eden yapılardan biri olmaktadır. Dünyada bulunan tüm web sitelerinin ortalama olarak yüzde 22lik kısmında kullanılan açık kodlu kaynak sistemi olarak nitelendirilmektedir.

Kurumlarda WordPress Tercih Edilmesinin Sebepleri

Kurumlar işlemleri için en iyi yolları tercih etmeyi ister. Bu yüzden WordPress ile içeriklerin işlemleri sağlanır.

 • WordPress internet ortamında bulunan arama motorunun en sadık dostudur. Her daim güncellemesi ve gelişmesi meydana gelmektedir. Alanında en yüksek web standartları olan içerikler oluşturmanız için imkanları sunar. İçeriklere odaklandığınız an gerekli işlemleri rahat bir şekilde yapabilmeniz hedeflenmektedir.
 • Sistemi kullanmak için illa web tasarımcısı olmanıza da gerek yok. WordPress tarafından rahat bir şekilde öğrenebilir ya da yardım alabilirsiniz.
 • Sistem ölçeklenebilir yapıda olmaktadır. İstediğiniz an basit bir site kurulumunu yapabilirken ilerleyen zamanlarda onun daha güçlü yapıda olmasını Sağlayabilirsiniz.
 • Sizler ya da danışmanlar tarafından rahat bir şekilde yönetilebilir sistem olmaktadır. İnternete bağlanmış olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar ile yeni içerikler eklenebilir, düzenlemeler yapılabilir.
 • Sistem gerçekten güvenilirdir. Milyonlarca insanın tercih ettiği yapı bu yüzden binlerce geliştirici kişiler tarafından test edilmektedir. Güncellemelerin sürekli güvenli halde tutulması bilgilerin gizliliği açısından önemli olmaktadır.

Bunun gibi birçok nedenden dolayı kurumlar bu sistemi tercih etmektedir.

WordPress İşlemleri

 • Eklenti geliştirme sayesinde istediğiniz özelliklerin anlatılması dahilinde gerekli içerikler hazırlanır.
 • Tema geliştirme kendi firmanıza uygun olan temaların seçilmesinin ardından içerikler optimize edilir.
 • Danışmanlık sayesinde alanında WordPress uzmanı kişiler hizmetleri sağlarken, bireysel ya da kurumsal işlemlerin gerçekleşmesi sağlanır.
 • Ara yüz geliştirme; kurumsal ya da bireysel yapıda olan tasarımların responsive uyarlı olarak arayüz geliştirmesi yapılır. Kusursuz ve temiz SEO uyumlu olan temalar sunulmaktadır.
 • Bakım; WordPress uygulamalarının senelik bakımlarının olması gerekir. Gelişen teknoloji ile gelen uygulamalar eklenir. Sistemde olan sorunlara uygun bakımlar yapılırken, sorunların tespiti de aynı adreste yapılmaktadır.
 • Destek; hizmet verilen müşteriler için aylık ya da yıllık olarak anlaşmalar sağlanır. Bu anlaşmalar ile gerekli desteklerin sağlanması yapılır. Dünyadaki wordpress uygulamalarının tüm işlemlerin bir araya gelmesi ile gerekli hizmetler dikkatli bir şekilde yapılır. Bu sayede sunulan eklentiler ve paylaşımları garantili olarak sunulur.

17 Mart 2017 TarihindeKalpce Tarafından yazıldı

0 Yorum 631 Okunma

BENZER YAZILAR

AYNI KATEGORİYE AİT YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

DMCA.com Protection Status