SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Kabarık saçlar için etkili önerileri sizlere sunuyoruz

Kabarık saçlar

Kadınların en büyük kabuslarından bir tanesi de kabarık saçlar olmakta ve birçok kadın kabarık saçlar için bakım önerisi adı altında formülleri deneyerek saçlarının dağınıklığını ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Bu durum her ne kadar can sıkıcı bir durum olsa da maalesef kaçınılmaz bir konu halini almaktadır. Dağınık ve karışık bir saç görüntüsünün ortaya çıkması kadınları çileden çıkarmakta olup, birbirinden farklı saç bakım önerileri üzerine adeta deneyler yaparak bu kabarıklığı bir düzene oturtma çabasına girmektedirler. Bu konumuzda bizde sizler için bir türlü istenilen şekle girmeyen kabarık ve dağınık saçlar üzerine bakım periyotları hazırladık. Birbirinden etkili yöntemler sayesinde artık sizlerde kabarık saçlarınızdan kurtularak doğal bir biçimde saçlarınızı bir düzene koyabileceksiniz.

 

 

KABARIK SAÇLAR İÇİN ETKİLİ ÖNERİLERİ SİZLERE SUNUYORUZ

 

Kabarık saçlar şekil alması oldukça zor bir işlem olmaktadır. Bu nedenle saçları kabarık bir hale gelen kişinin her gün saçlarını yıkamaması gerekmektedir. Her gün yıkanan saçların kendi özel yapıları kaybolduğundan sürekli kabarık bir hal almaktadır. Bu doğrultuda çok kabaran saçlar için üç günde bir yıkama durumu idealdir.   Aşırı uzun saçların kabarması da bir diğer sorunu teşkil etmektedir. Katlı kesim saç biçimi ile kabarma sorunundan tamamen kurtulabilirsiniz. Katlı kesimler saçların kabarmasını bir nebze de olsa azaltarak ortadan kaybeder.

 

Buna ek olarak her duş sonrasında saçlara uygulanan köpük ver saç şekillendiriciler sayesinde saçtaki kabarıklardan kurtulabilirsiniz. Kabarık saçlarınıza ne kadar bakım yaparsanız yapın yine aynı şekilde kendini dağınık göstermeye devam eder. Bu nedenle saçınıza daima su ve gliserin karışımını uygulayarak yapmış olduğunuz bu kürü sprey olarak sıkıp önüne geçebilirsiniz. Gliserin ve su saçların yumuşamasını sağlayarak kabarıklığın önüne geçmektedir. Sık taraklar fazladan dalgalanmaların önünü açar, bu nedenle kalın uçlara sahip tarakları kullanmak daha ideal bir çözüm olabilir. Aynı zaman’da bu taraklar saçlarda kırılmaları da engeller. Saç kurutma makineleri ile kuruttuğunuz saçlarınıza aynı zaman’da kabarıklık verdiğinizi biliyor muydunuz? Saçlarınızı yıkadıktan sonra tepede topuz yaptığınız takdirde saçların kabarmasına engel olabilirsiniz. Düzgün saçlar için yapmanız gerekenleri açıkladık.

16 Ocak 2017 TarihindeKalpce Tarafından yazıldı

0 Yorum 657 Okunma

BENZER YAZILAR

AYNI KATEGORİYE AİT YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

DMCA.com Protection Status