SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

ERKEKLERİN HOŞLANTI BELİRTİLERİ NELERDİR?

ERKEKLERİN HOŞLANma BELİRTİLERİ NELERDİR

Erkekler var oldukları anlardan itibaren her zaman duygularını saklamayı tercih etmişlerdir. Bu durum da kadınların bir nebze erkeklerin duygularını anlamak konusunda zorluk çekmelerine neden olmaktadır. Her ne kadar hoşlanan erkekler olsalar bile ilk olarak ona söylemek yerine biraz zaman geçmesini tercih ediyor olmasına rağmen hareketleri ile bu durumu oldukça da anlatmaktadırlar. Eğer kadınlar erkekleri biraz da olsa tanıyor iseler hoşlanan bir erkek gördükleri zaman bunu rahat bir şekilde anlayabilirler. Çünkü bu konuda o kadar kendilerini belli eder ki hoşlandıkları kızların bu durumları anlaması imkansız ötesinde olan bir noktadır.

HOŞLANAN ERKEK HAREKETLERİ

Eğer erkeklerde hoşlanma varsa kadınlar bunu onların hareketlerinden rahat bir şekilde anlayabilir. Çünkü erkekler bu konularda kendilerini usta bir şekilde saklamayı başardıklarını düşünüyor olsalar bile kadınların anlaması için adeta duygularını ortaya yaşıyorlar. İşte erkeklerin hoşlandıklarını belli ettikleri hal ve hareketleri;

  • Karşınızda olan bir erkeğin sizden hoşlandığını düşünüyor iseniz ilk olarak onların gözlerine bakın. Çünkü dilleri ile ne kadar da bu durumu inkar etseler bile gözler kalbin aynasıdır. Bundan dolayı istedikleri kadar yalan söyleseler bile gözlerinden bu durumu anlayabilirsiniz.
  • Sadece gözleri ile de değil eğer bir erkek kadından hoşlanıyor ise sürekli onu görmek ister. Kimler ile konuşuyor kimler ile geziyor ya da ne yapmaktan hoşlanıyor bu durum onlar için en çok merak edilen noktalardan olmaktadır. Bu kadar çok merak ederken hoşlandıkları kadınların çevresinden ayrılmaları da imkansız denecek kadar küçük ihtimaller ile yer almaktadır. Sizler de sürekli çevrenizde gezen bir erkek görür iseniz onun size karşı farklı duygular hissettiğinizi anlayabilirsiniz.
  • Yüz yüze konuşurken onun konuşmasından anlayabilirsiniz. Her ne kadar erkekler bu konuda kendilerini usta sanıyor olsalar bile hoşlandıkları kadınların karşısında adeta konuşmaya bile zorluk çekerler. Kelimeleri kekeler gözlerine bakmamak için kendilerini zorlarlar.

Eğer bir erkek sizlerin karşısında böyle hareketleri de sürekli yapıyor ise onun sizi arkadaş olarak görmekten ziyade erkeklerin hoşlanma belirtileri olduğunu anlayabilirsiniz.

8 Haziran 2017 TarihindeKalpce Tarafından yazıldı

0 Yorum 590 Okunma

BENZER YAZILAR

AYNI KATEGORİYE AİT YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

DMCA.com Protection Status