SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

sanal sohbet de bazi değişik karakterler hakkında bilmeniz gerekenler

sanal sohbet

sanal sohbet Davranışlar bir çok şeyi anlatmaya yeter bazen. Sanal dünya da bazi değişik karakterler hakkında bilmeniz gerekenler. Bazen gerçek hayatta bazen sanalda bazen başka bir yerde. Genel davranışlar ve ufak sözcükleri sizi ve karşınızdaki insanı ele vermeye yeterlidir. Bir çok insan stresli bir gün ardından sanal sohbet ortamında sohbet ederek dinlenmeyi tercih eder. Ancak bazen öyle bir hal alırki birden kendinizi bir münakaşanın içerisinde bulursunuz. Yada son derece sıcak kanlısınızdır birine selam verirsiniz yada nasılsın dersiniz o kişi sizi umursamaz. Mutlaka buna benzer sorunları hem sanal hemde gerçek hayatınızda bir çok kez yaşamışsınızdır. Çok sinir bozucu bir durum değilmi?

sanal sohbet

sanal sohbet

sanal sohbet

Kendi adıma söyleyebilirimki tanımadığım kişilere karşı son derece barışcıl ve espirili yaklaşan bir kişiliğim vardır. Ancak yakın çevrem genellikle yaka silkeler, çünkü her insanın nazı en yakınındakilere geçer.sanal sohbet
Ancak bizler sanal da günümüzün bol miktarını sanalda geçiren insanlarız. Projelerimiz ve çalışmalarımız ve tabiki hobbylerimiz sayesinde. Bu neden den dolayı gün içinde bir çok insanla muhattap olmaktayız. Dediğim gibi bir yönetici olarak ta insanlara eşit davranmak zorundayız. Ve genelikle sıcak ve içten davranırız mesela sohbet kanalı genelinde. Ancak özelimizde pozisyonumuz gereği daha ciddi olmak zorundayız. Bütün bu insan çeşitleri ile anlaşmak bazen zor olabilir ancak biz kanal sahibi olarak da elimizden gelen misafir severliği göstermemiz gerekiyor. Şuan düşünüyorumda aklıma bazi sinir olabilceğim insan türleri geliyor. Mesela bayanın bayana yaptığı zülüm diyoruz ya malesef bu sanal hayat da bile mevcut. Bir bayan sohbet kanalı olan bir yere girer. Selam verir siz selamını alır ve onu son derece içtenlikle karşılarsınız.sanal sohbet

Çünkü sizde bayansınız ve ona güven hissetirmek istersiniz ve iyi bir karşılama yaparsınız kendinizce. Ancak bu gelen bayan arkadaş birden havalara girip ne cevap verir nede sizi umursarsa bilinki son derece ego yapmış vaziyettedir. Birde admin olan bir bay a cevap vermeyi tercih etmişse bilinki bu bayan o sohbet sunucusu için ileriki zamanda büyük bir tehlike arz ediyodur, cünkü tamamen ego sunu uygulamaya gelmiş demektir ve başarıya ulaşana kadarda erkek admin kovalıyacaktır.

Birde ukela tipler konusu vardır

Birde ukela tipler konusu vardır bunlar hem bay hem bayanlardan oluşur. Senin kanalına ihtiyacım yok öylesine bir bakıp çıkıcağım ayaği yaparlar, ama asıl hedefleri kanalın ağır ağabeysi olmak ve hatta yetki kapmak. Birde gerçek hayatda Nur Yerlitaş sanalda barbie olan tipler vardır. Bu tipler bay larda olabiliyo bir çok zaman. Onlar aslında pek zararlı tipler değilerdir sadece egolarını tatmin etmeye yardımcı olursanız size zararları dokunmaz.
Yani kısacası gerçek hayatda olduğu gibi sanal hayatımızda çeşitli insanlar içeriyor. Ancak siz tatlı dilli olmayı ve içten samimi olmayı tercih ediniz tabiki hak eden insanlara karşı. Çünkü sizin üzerinizden ego tatmini yapmak isteyen insanlara bu fırsatı vermeyin. Hak edene hak ettiği sevgiyi vermeye devam edin.

28 Kasım 2016 TarihindeKalpce Tarafından yazıldı

0 Yorum 906 Okunma

BENZER YAZILAR

AYNI KATEGORİYE AİT YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

DMCA.com Protection Status