SUNUCUMUZA DJ ALIMLARI YAPILACAKTIR BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Eski Sevgili Nasıl Unutulur?

Severek birlikte olmuş olabilirsiniz. Fakat bazı anlarda duygu ya da düşüncelerde değişikliklerden uyuşma olmamasına kadar birçok nedenden dolayı ayrılmış olabilirsiniz. Bunun için karalar bağlamak yerine sadece önünüze bakmanız gerekir.

ESKİ SEVGİLİYİ UNUTMANIN YÖNTEMLERİ

İnsanlar hayatlarına aldıkları kişiyi asla unutmak için almazlar. Fakat ayrılık gibi durumlar olduğu zaman ne kadar çok seviliyor olsa bile kişinin kendisine zarar vermemesi için unutması gerekir. Tabi ki dilde evet unutacağım demek ile unutmak olmuyor. Bunun için dikkat edilmesi gereken noktalara eksiksiz bir şekilde dikkat de etmek gerekiyor.

Eski sevgiliyi unutmak için ilk ona ait olan şeyleri hatırlamayı bırakın. Birlikte yaşadığınız iyi ya da kötü anıları aklınıza getirmek sürekli onu düşünmek sadece sizlerin acı çekmenize neden olur. Tüm davranışlarını size bakışını ya da size söylediği sözler ne gözünüzün önüne ne de aklınıza gelmesin. Tabi ki bu kadarı ile de sınırlı kalmamak gerekir. Ondan size birçok anı ve hediye de kalmış olabilir. Size ne kadar hediye almış olursa olsun, ne kadar çok değer verseniz bile sadece onu unutmak için her şeyden kurtulmanız gerekir. Onun size almış olduğu her şeyi ya birine verin ya da evinizden uzaklaştırın. Hediyelerden kurtulduktan sonra asla ortak arkadaş kalmasına izin vermeyin. Ortak olan arkadaşlar her zaman sizin onu hatırlamanıza neden olur. Ondan tamamen uzaklaşana ve aklınıza gelmeyi bırakana kadar gerekirse arkadaşlarınızla bile görüşmeyin. Bu emin olabilirsiniz ki size daha iyi gelecektir.

Sevgili olduğunuz dönemlerde birçok yere beraber gitmiş olabilirsiniz. Tekrar oralara gitmek onu hatırlamanız için etkili olacaktır. Bu yüzden sizler eski sevgilinizi unutmak için birlikte gittiğiniz yerlere gitmeyi bırakın. Telefonunuzda olan numarasını silin. Numarayı sildiğiniz an tekrar kaydetmeyin. Bunun gibi yapılara dikkat ettikten sonra emin olabilirsiniz ki kısa süre içinde hem aklınızdan hem de kalbinizden silinmiş olacaktır. Böylesine yapılar sizlerin daha hızlı ayağa kalkmanıza ve belki da daha iyi yolunuza devam etmenize yardım eder. Onu hatırlatacak şeylerden uzak durmanız sadece sizlerin yararına olacaktır.

10 Mart 2017 TarihindeKalpce Tarafından yazıldı

0 Yorum 521 Okunma

BENZER YAZILAR

AYNI KATEGORİYE AİT YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

DMCA.com Protection Status